Poloha: Hotel se nachází přímo na široké pláži Bijilo uprostřed krásné, rozsáhlé zahrady, cca. 2 km od vesnice Kololi. Letiště je cca. 15 minut jízdy autem.

Vybavení: 57 pokojů je rozděleno do dvoupatrových jednotek osm až devět pokojů.Ubytování a veřejné prostory jsou spojeny schody a chodníky terasovitou zahradou.Na recepci najdete obchod se suvenýry.Okouzlující nemovitost má také hlavní restauraci "Big Tree" a terasovou restauraci "Lemon Creek Café", kde si můžete pochutnat na jídle."Side Bistro na břehu" a "Beach Bar" vás také vyzývají, abyste si svázali své názory.Občas se zde konají tematické večery.Na pláži a bazénu jsou k dispozici slunečníky a lehátka.Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.Platební karty: Visa, Mastercard.

Dvoulůžkový pokoj: Prostorné pokoje mají koupelnu se sprchou/WC, satelitní TV, lednici, rychlovarnou konvici a trezor. Na balkonu, některé s výhledem na moře, můžete relaxovat. Za poplatek na místě: Klimatizace v pokoji (10 EUR za den).

Studia: Studia se stejným vybavením se nacházejí v přízemí a navíc mají kuchyňský kout a rozkládací pohovku.

Stravování: Snídaně, oběd a večeře jsou vždy ve středu a sobotu formou bufetu. Zbytek týdne à la carte.

Hotel Kategorie: 3 hvězdičky

Omezená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.