Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel se nachází v těsné blízkosti olympijské vesnice, technologického parku Zhongguancun, letního paláce a je jen cca. 5 minut od centra města. V okolí najdete hosty restaurace a autobusovou zastávku Beishatan. Autem mohou hosté nakupovat pouze cca. 10 minut. Letiště je pouze 20 minut od hotelu.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Můžete zůstat v klimatizovaném hotelu v jednom z 10 apartmánů a jeden z 342 dvoulůžkových pokojů.Hotel vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out službou.Na většině podlaží je k dispozici výtah.Ubytovací zařízení zahrnuje trezor a směnárnu.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Hotel má zařízení s bezbariérovým přístupem.Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení.K dalším zařízením patří herna.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Mezi služby patří půjčovna aut, pokojová služba, prádelna a kadeřnictví.V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost, kavárna a bar. Hosté jsou zkaženi v klimatizované nekuřácké restauraci s oddělenou kuřáckou zónou. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Bohatá snídaně formou bufetu a obědové menu poskytují každodenní kulinářské speciality.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Sportovní odrůda nabízí mnoho různých sportovních aktivit nabízených v objektu, jako jsou: Tenis, petanque, plážový volejbal, volejbal, basketbal, minigolf a golf a za poplatek cyklistika/horská kola. Ubytování nabízí celou řadu sportovních aktivit ve vnitřním prostoru, např. K dispozici je posilovna, stolní tenis a badminton, stejně jako biliár a házená za poplatek. V areálu najdete lázně s lázeňskými a masážními procedury.
Sport a fitness

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
DĚTI


Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima.Pokoje s kobercem mají manželskou postel.K dispozici je také trezor, minibar a psací stůl.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.K dispozici je také žehlička a žehlič kalhot.Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a budík.Hosté si mohou vychutnat večerní dobrou noc.Sprcha a koupel jsou součástí koupelny.Pro každodenní použití jsou k dispozici vysoušeč vlasů a župany.Hotel nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018