Umístění: Místo Macau
Poloha a okolí Hotel se nachází v centru města, 15 minut chůze nebo 5 minut jízdy od terminálu trajektů Hongkong-Macau a mezinárodního letiště v Macau. Hotel se nachází v blízkosti většiny atrakcí.

Toto ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 451 pokojích. Klimatizované zařízení nabízí směnárnu, novinový stánek, překladatelské služby, pokojovou službu, konferenční místnost a business centrum. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hosté mají k dispozici jídelnu, kavárnu a bar. Bohatý a bohatý bufet čeká hosty na snídani, oběd a večeři.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Příjemně vyhřívaná voda ve vnitřních a venkovních bazénech zajišťuje zdravé koupání. K dispozici jsou různé nabídky, včetně minigolfu, posilovny, gymnastiky, sauny a parní lázně. V hotelu je dále k dispozici například: zábavní program pro děti s omezenou pohyblivostí.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem k internetu, telefonem a televizí. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018