Umístění: Kuala Lumpur


vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování: Hotel nabízí 85 pokojů. Hosté jsou srdečně vítáni v hale. Výtahem na různých úrovních v domě může být dosaženo. jsou nabízeny - různé vybavení a služby - trezor, pokojová služba a obchodní centrum. Používání Wi-Fi ve veřejných prostorách, hosté zůstat ve spojení s okolním světem v kontaktu. Ti, kteří přijedou autem, mohou zanechat svá vozidla na parkovišti ubytování. Tam jsou přijímány k zaplacení všechny hlavní kreditní karty, jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: V hotelu se nachází jídelna. přesvědčit všechny tři hlavní jídla s pestrou nabídkou potravin, obědy a večeře mohou být přijata jako soubor menu.

Popis produktu: Na pokojích je sociální zařízení, klimatizaci lze ovládat vnitřní klima. K dispozici je také minibar. Chladnička, mini lednicí a čaj/kávovar. Maličkosti vytvářejí skvělý pobyt, včetně telefonem, TV a Wi-Fi. Sprchování je součástí interiéru koupelny.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně nastavitelná, kávy/čaje, televize, Pokojová služba, Vana nebo sprcha
 • dostupné ceny různých místnostech kódování aktuální.

  Vaše výhody: Upozornění! U zájezdů s mezinárodním letu vlak na letenku pro odletová letiště v Německu (a evropského letiště v Basileji) je k dispozici zdarma možnost.
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro přijíždějící ze zahraničí TUI Německo hosty, vlak platí i pro odlety z německých letišť na letenku od hraničního přechodu do Německa. Při rezervaci zájezdu internet, vlak na letenku je již v ceně. Vlak na letenku je zprostředkované externí služby Deutsche Bahn AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Informace jako 06/01/2017