Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Nachází se v samém srdci Zlatého trojúhelníku, tento městský hotel je jen kousek pěšky nebo pět minut jízdy od pestré a exotické čínské čtvrti, centra města a různých nákupních a zábavních center.Centrum Kuala Lumpur s hlavními atrakcemi, nákupní ráj Bukit Bintang, zábavní a tržiště Jalan Alor jsou v docházkové vzdálenosti.Centrální trh v čínské čtvrti je autem v cca. 10 minut jízdy autem a nákupní centrum KLCC je vzdáleno 15 minut jízdy.Výhodná poloha centrálního autobusového nádraží a terminálů Monorail a LRT poskytují pohodlné dopravní prostředky.Zábavní park Sunway Lagoon je vzdálen 20 minut jízdy od hotelu.Je to opravdu ideální pro cestovatele s různými potřebami.

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizovaný hotel nabízí 85 pokojů. Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. Různé úrovně domu lze dosáhnout výtahem. Různé zařízení a služby zahrnují trezor, pokojovou službu a obchodní centrum. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. Hlavní platobné karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hotel má jídelnu. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. K dispozici je také minibar. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky zajišťují skvělý pobyt včetně telefonu, TV a Wi-Fi. Do vnitřku koupelny patří sprcha.
Kde budete žít
 • Klimatizace: Individuálně řízené, Kávovar/Čajovar, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 30.10.2018