Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí Hotel se nachází na jihu ostrova, centrálně v Santa Maria a pouhých cca. 300 m od písečné pláže. Bary, restaurace a obchody jsou v blízkosti. Letiště je cca. 18 km daleko.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Malý hotel nabízí 24hodinovou recepci, bufetovou restauraci a TV místnost. WLAn je k dispozici zdarma ve veřejných prostorách. V okolí hotelu je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. K dispozici jsou různé stravovací služby. Hosté si mohou vybrat mezi polopenzí a plnou penzí. Nabízí se snídaně, obědy a večeře.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Na střešní terase s lehátky může být úžasně uvolňující.

Takto zůstanete: Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a WC. Další vybavení patří klimatizace, trezor (za příplatek), TV, lednice a balkon nebo terasu.
Kde budete žít
 • Klimatizace, trezor: za poplatek, TV, vana nebo sprchový kout, balkon nebo terasu
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Hodnocení: 050

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 12.12.2018