Poloha: Město Candolim Beach
Poloha a okolí Hotel má výhodnou polohu na pestré cestě Candolim a v blízkosti mnoha místních obchodů a restaurací. Je to také jen cca. 5 minut chůze od krásné pláže Candolin.

To je to, co vaše ubytování nabízí: ubytování s radostí přivítá cestovatele ve svých 150 pokojích. Různé zařízení a služby - trezor, směnárna, lékařská pomoc a konferenční místnost - jsou v nabídce. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na parkovišti resortu.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Venkovní bazén s dětským hřištěm je ideální pro aktivní odpočinek a pravidelné aqua-trénink. K dispozici je řada zařízení včetně posilovny, kosmetického salonu a masáží.

Pro děti: Pro rodiny s dětmi

Život v pokoji: V pokojích je koupelna - klimatizace a ventilátor poskytují správné vnitřní klima. Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. Všechny pokoje mají lednici. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem k internetu, telefonem a televizí. Koupelny mají sprchu a vanu.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, TV, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 01.04.2018