Umístění: Místo Macau
Poloha Tento hotel se nachází v centru města, asi 15 minut chůze od Fisherman's Wharf a pouhých 5 minut od věže Macau. Nachází se v pěší vzdálenosti od Macau Ferry Landing a je vzdálen asi 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau a čínské hranice.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 483 pokojích. Nabídka zahrnuje směnárnu. Hlavní platobné karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Jídlo: Hotel má kavárnu a bar v jídelně. Hosté si mohou vychutnat lahodnou snídani formou bufetu, obědy a večeře, stejně jako možnosti à la carte na oběd a večeři.
Jídlo pití

Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Pro cestující nabízí ubytování gymnastiku (za poplatek).

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení zahrnuje přístup na internet, telefon a TV. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. K dispozici je také vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 17.09.2017