Umístění: Místo Taipa
Poloha Tento hotel je umístěn v centru města Taipa a je zvlášť vhodný pro obchodní jednání. Přátelský a pozorný personál hotelu je vždy žádostí o hosty, tady strávíte opravdu uvolňující a naprosto úspěšný pobyt v Macau. Odtud, centrálně umístěný na Taipa, Macao je hlavní a nejoblíbenější místa jsou rychle přístupné. Takže bývalý hraniční přechod do Číny, Portas de Cerco v severní části města, pláž Hac Sa na jihovýchodě ostrova Coloane a v neposlední řadě i Cotai s novými kasinami, které rozšíří legendární pověst Macaa jako "Monaka východu".

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hosté hotelu mají k dispozici pokojovou službu, konferenční místnost a obchodní centrum.
Nabízeny za ubytování

Jídlo: V jídelně je bar. Všechny tři hlavní jídla nabízejí různé jídla, obědy a večeře.
Jídlo pití

Sport Fitness: osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Hosté mohou využívat různé nabídky ve svém volném čase, např. tělocvična a gymnastiku a placené sauny a sauny. Zábavu a zábavu nabízí kasino.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. K dispozici je také minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a rádia. Koupelny mají vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízené, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 17.09.2017