Místo: Yokohama
Poloha a okolí Hotel nabízí ideální polohu v centru Yokohamy.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty v 553 pokojích.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.K dispozici jsou různé zařízení a služby, jako je trezor, novinový stánek, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem.Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody.Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna a bar. Dům nabízí nocleh se snídaní, polopenzí a plnou penzí jako rezervovatelnou stravu. Každé ráno je připravena bohatá snídaně formou bufetu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Tak je to: v každém pokoji je k dispozici koupelna. Pokoje mají manželskou postel. Lednice je také standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 Dvoulůžkový pokoj, Kávovar, Internet: Bezdrátové připojení k internetu: za poplatek, TV, Vana nebo sprcha, Župan, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 18.10.2018