Místo: Yokohama
Poloha a okolí Hotel nabízí ideální polohu v centru Yokohamy.

Co vaše ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty v 553 pokojích.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.K dispozici jsou různé zařízení a služby, jako je trezor, novinový stánek, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem.Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody.Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, kavárna a bar. Dům nabízí nocleh se snídaní, polopenzí a plnou penzí jako rezervovatelnou stravu. Pro malé a velké hladové snídaně jsou k dispozici obědy a večeře.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Tak je to: v každém pokoji je k dispozici koupelna. Pokoje mají manželskou postel. Lednice je také standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, TV, vana nebo sprchový kout
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  Stav informací: 17.02.2018