Místo: Ort Sal Rei
Umístění a okolí Hotel se nachází na ostrově Boa Vista na okraji Sal Rei. Hlavní náměstí a malé obchody, stejně jako restaurace a bary vesnice jsou kousek pěšky. Krásná písečná pláž je vzdálena pouhých 200 metrů. Mezinárodní ostrovní letiště je vzdálené asi 6 km.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Hotel vítá své hosty v jedné z jeho pokojů nebo apartmánů. Následující kreditní karty jsou přijímány jako způsoby platby: VISA, Master Card, Diners a American Express.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hotel má restauraci a bar. Služby bed and breakfast jsou nabízeny jako jídlo.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Nedaleká pláž nabízí různé vodní sporty (třetí strana, za poplatek).

To je jak žít: Ubytovací jednotky jsou vybaveny televizí, minibarem, moskytiérou, trezorem (příplatek) a stropním ventilátorem. K dispozici je také vlastní koupelna se sprchou a WC. Apartmány mají také oddělený obývací prostor s kuchyňským koutem.
Kde budete žít
 • Safe: za poplatek, TV, Vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Hodnocení: 50100

  Stav informací: 02.04.2018