Poloha: Město Siem Reap
Poloha a okolí Hotel je centrálně umístěný v Siem Reap, v klidné boční ulici. Návštěvníci Kambodži najdou nádhernou řeckou oblast jen půl bloku od hotelu a památky města jsou v pěší vzdálenosti. Slavný chrámový komplex Angkor Wat se nachází asi 60 km od hotelu. Alt Markt a Barstraße se nachází asi 1 km od rekreační vesnice. Jezero Tonlé Sap je vzdálené asi 7 km.

Co vaše ubytování nabízí: Hosté mohou pohodlně ubytovat v jednom z 5 apartmánů nebo v jednom ze 42 dvoulůžkových pokojů.Hosté jsou vítáni v lobby s 24hodinovou check-in a check-out.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.V objektu je trezor.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.V supermarketu lze zboží zakoupit za denní potřeby.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti rekreační vesnice.Mezi další služby patří hlídání dětí, péče o děti, lékařská pomoc, transfer, pokojová služba a prádelna.Následující kreditní karty jsou přijímány v Village: Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, kavárnu a bar. Nekuřácké restaurace s kuřáckou zónou je k dispozici pro pohodlí hostů. Může být rezervován přes noc včetně snídaně.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:



Sport & Fitness: Pro flexibilní volnočasové aktivity jsou k dispozici sportovní a zábavní zařízení komplexu. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny a masáží.

Takto je: Pokoje v pokojích mají obývací pokoj a koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Hosté mohou pohodlně spát na posteli velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Klimatizace: Individuálně řízené, Kávovar/Čajovar, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018