Poloha: Město Siem Reap
Umístění Hotel je centrálně umístěný v Siem Reap, v klidné boční ulici. Návštěvníci Kambodži najdou nádhernou řeckou oblast jen půl bloku od hotelu a památky města jsou v pěší vzdálenosti. Slavný chrámový komplex Angkor Wat se nachází asi 60 km od hotelu. Alt Markt a Barstraße se nachází asi 1 km od rekreační vesnice. Jezero Tonlé Sap je vzdálené asi 7 km.


Nabízeny za ubytování

Stravování: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, kavárnu a bar. Nekuřácké restaurace s kuřáckou zónou je k dispozici pro pohodlí hostů. Může být rezervován přes noc včetně snídaně.
Jídlo pití

Sport Fitness: Sportovní a zábavní zařízení komplexu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny a masáží.

Takto je: Pokoje v pokojích mají obývací pokoj a koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Hosté mohou pohodlně spát na posteli velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, kávovar a čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Stav informací: 07.10.2017