Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel se nachází v centru Pekingu. Od vstupu do hotelu mohou hosté vidět východní bránu do Zakázaného města a jedinou pěší ulici Wangfujing Street, která se nachází v samém srdci nákupní a obchodní čtvrti Pekingu, pouhých 5 minut chůze od hotelu. Náměstí Nebeského klidu je od hotelu vzdálené přibližně 500 metrů, zatímco chrám nebes a Peking nádraží jsou přibližně cca. Dosáhl 1 km.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Můžete zůstat v klimatizovaném hotelu v jednom z 9 apartmá a jeden ze 113 dvoulůžkových pokojů.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.Vybavení zahrnuje šatnu, trezor a směnárnu.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Ubytování má zařízení s bezbariérovým přístupem.V supermarketu lze zboží zakoupit za denní potřeby.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.Pro turisty je k dispozici také sklep na kolo.Další vybavení patří pokojová služba, prádelna a kadeřnický salon.Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost, kavárnu, bar a hospodu. V klimatizované nekuřácké restauraci s odděleným kuřáckým koutem se hosté mohou pochlubit kulinářskými specialitami. Kontinentální snídaně formou bufetu je zárukou dobrého startu na den a na večeři jsou k dispozici jídla à la carte. K obědu si můžete objednat menu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny a masáží.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. K dispozici je žehlicí prkno pro zvýšení pohodlí hostů. K vybavení patří přístup na internet, telefon a TV. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace, topení: centrálně řízené, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018