Místo: Beijing
Poloha a okolí Tento obchodní hotel se nachází na ulici East Chang'an, nedaleko náměstí Tiananmen a severozápadně od Oriental Plaza. Centrum města je cca. 100 m a Zakázané město asi 2 km.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Hosté se mohou cítit jako doma ve 2 apartmá typu junior, 6 jednolůžkových pokojích a 154 dvoulůžkových pokojích.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Na většině podlaží jsou k dispozici výtahy.Hotelové zařízení zahrnuje šatnu, trezor a směnárnu.Přístup k internetu ve veřejných prostorách nabízí cestujícím možnost zůstat v kontaktu s okolním světem.Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem.Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Další služby zahrnují pokojovou službu, prádelnu a kadeřnický salon.V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Hosté jsou zkaženi ve 2 nekuřáckých, klimatizovaných restauracích s oddělenými kuřáckými prostory. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Na snídani, oběd a večeři si hosté mohou vychutnat lahodný bufet nebo si objednat set menu (na oběd a večeři).
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Lázně v koupališti slibují příjemnou relaxaci. Kromě kulečníku, lázeňského centra a kosmetického salonu nabízí hotel také posilovnu, saunu a masáže za poplatek. Zábava zahrnuje diskotéku a noční klub.

wellness:

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. K dispozici je žehlicí prkno pro zvýšení pohodlí hostů. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu a televize. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018