Místo: Beijing
Poloha a okolí V blízkosti obchodního hotelu jsou různé malebné krásy, stejně jako Císařský palác, Jingshan a Beihai. Obchodní centra Wangfujing a Dongdan jsou vzdáleny jen pár minut a Zakázané město je vzdálené asi 1 km.

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel má 167 dvoulůžkových pokojů.Ubytování vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out servisem.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.K vybavení patří šatna, trezor a směnárna.WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem.Hotel má zařízení s bezbariérovým přístupem.V supermarketu lze zboží zakoupit za denní potřeby.Dovolené suvenýry lze zakoupit v obchodě se suvenýry.Mezi další zařízení patří novinový stánek.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.K vybavení patří pokojová služba, prádelna a kadeřnický salon.K dispozici je také kyvadlová doprava.V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Hosté si mohou vychutnat různé speciality v nekuřácké, klimatizované restauraci. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Oběd se podává jako set menu a večer si můžete vybrat mezi bufetovými a a la carte. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Pro flexibilní volnočasové aktivity jsou k dispozici sportovní a zábavní možnosti ubytování. K dispozici jsou různé zařízení, včetně lázní, sauny a parní lázně.

wellness:

Pokoj: Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením, stejně jako koupelna. Pokoje s kobercem mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. K dispozici je také pračka a žehlicí prkno. Optimálním komfortem je přístup na internet, telefon a TV. V ubytovně najdete také pantofle. Koupelny mají sprchu a vanu. Bezbariérové ​​pokoje jsou rezervovatelné. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, 1 manželská postel, 1 přistýlka, klimatizace, topení, zařízení na přípravu kávy a čaje, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 09.10.2018