Místo: Beijing
Umístění Okolí Existují různé scénické krásy v okolí obchodního hotelu, stejně jako Císařský palác, Jingshan a Beihai. Obchodní centra Wangfujing a Dongdan jsou vzdáleny jen pár minut a Zakázané město je vzdálené asi 1 km.


Nabízeny za ubytování

Jídla na jídlo: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Hosté si mohou vychutnat různé speciality v nekuřácké, klimatizované restauraci. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Oběd se podává jako set menu a večer si můžete vybrat mezi bufetovými a à la carte. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel.
Jídlo pití

Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti ubytování jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. K dispozici jsou různé zařízení, včetně lázní, sauny a parní lázně.

Pokoj: Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením, stejně jako koupelna. Pokoje s kobercem mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. K dispozici je také pračka a žehlicí prkno. Optimálním komfortem je přístup na internet, telefon a TV. V ubytovně najdete také pantofle. Koupelny mají sprchu a vanu. Bezbariérové ​​pokoje jsou rezervovatelné. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, vytápění: centrální ovládání, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Stav informací: 29.08.2017