Poloha: Město Tokyo
Poloha a okolí Díky své centrální poloze v Tokiu je hotel ideálním výchozím bodem k objevování okolí.

Co nabízí ubytování: Dům nabízí 184 pokojů. Na většině podlaží je k dispozici výtah. Nabídka zahrnuje konferenční místnost. V případě potřeby mohou cestující zaparkovat své vozy ve vlastním autě.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je jídelna. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu.

Sport & Fitness: Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Jak se ubytovat: Pokoje mají kuchyň a koupelnu; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. K dispozici je také stůl. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu a televize. Na pokojích je k dispozici psací stůl. V koupelnách najdete župany. Ubytování nabízí rodinné pokoje, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kávovar/čaje, TV
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 27.05.2018