Místo: Yokohama
Poloha a okolí Breezbay je hotel v japonské Yokohamě.

Vaše ubytování vám poskytne řadu zařízení a služeb - úschovu zavazadel a hlediště. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Každé ráno je připravena bohatá snídaně formou bufetu.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Nabídka sportu a zábavy nabízí flexibilní zařízení pro volný čas. Komplex krytého bazénu je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné tréninky v aqua. Nabídky různých variant zahrnují lázeňské a masáže.

Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů.
Kde budete žít
 • 1 Dvoulůžko, Klimatizace, Kávovar/Čajovar, TV, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 02.04.2018