Místo: Yokohama
Umístění a okolí "Mystays Yokohama" se nachází v japonském Yokohamě.

Toto ubytování nabízí: Hotel vítá hosty v celkem 190 pokojích. Různé zařízení a služby - prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum - jsou v nabídce. Ve veřejných prostorách je k dispozici internet. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Gastronomická oblast zahrnuje jídelnu. Můžete si vybrat snídani.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. K dispozici je také čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem k internetu, telefonem a televizí. Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelny mají vysoušeč vlasů. Dům nabízí nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • 1 Dvoulůžko, Klimatizace, Kávovar/Čajovar, TV, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 23.10.2018