Místo: Yokohama
Poloha a okolí Hotel se nachází v japonské Yokohamě.

Toto ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 170 pokojích. Nabídka zahrnuje konferenční místnost. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy jsou standardní vybavení. Nejlepší rekreační zařízení zahrnuje přístup na internet, telefon a TV. Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelny mají vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • 1 Dvoulůžko, Klimatizace, Kávovar/Čajovar, TV, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  Stav informací: 02.04.2018