Umístění: Místo Macau
Poloha Umístění Hotel se nachází na úpatí historického majáku pevnosti Guia, harmonicky se mísí s zelení svého okolí a jeho blízkosti k přírodě zvláště zdůraznil. Hotel se nachází pouhých 5 minut jízdy od rušné části města a kasina. Je to 10 minut od Macau Hong Kong Ferry Terminal a 20 minut od mezinárodního letiště v Macau.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 90 pokojích. Různé zařízení a služby - trezor, pokojová služba a prádelna - jsou v nabídce. Ve veřejných prostorách je k dispozici internet. K dispozici jsou následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Možnost stravování zahrnuje bar. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo pití

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také minibar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem k internetu, telefonem a televizí.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně ovládaná, TV, pokojová služba
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 20.02.2018