Umístění: Místo Taipa
Umístění Hotel se nachází v srdci ostrova Taipa, na ploše více než 25 600 metrů čtverečních. Mezi zajímavosti v okolí patří Macau East Asian Games Dome a závodní dráha pro motokáry (asi 10 minut jízdy odtud) a Ka-Ho Dam (asi 15 minut). Hotel se nachází pouhých 5 minut od mezinárodního letiště v Macau a 10 minut jízdy od obchodní čtvrti a přístaviště trajektů v Macau.

Co nabízí vaše ubytování: Hosté si mohou vybrat z jednoho z 12 apartmá. Výtah vede do většiny poschodí. K dispozici je pokojová služba. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídla na jídlo: Jídelní možnosti zahrnují snídaňovou místnost a bar. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo pití

Sportovní fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Takto zůstanete: pokoje mají koupelnu. K dispozici je také minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení zahrnuje přístup na internet, telefon a TV. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Kávovar, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 25.01.2018