Umístění: Místo Macau
Umístění a okolí Hotel se nachází v srdci Macau je světového dědictví oblasti, obklopen historickými památkami: zřícenina svatého Pavla, horská pevnost, Macau muzeum, chrám Na Tcha, Dr. Památník domu Sun Yat Sen, pevnost a maják Guia a Svatý dům milosti, všechny v docházkové vzdálenosti od nemovitosti. Hosté najdou také širokou škálu jídel a nákupních možností v okolí.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Recepce je otevřena 24 hodin denně. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby zahrnují 24hodinovou bezpečnost, pokojovou službu, prádelnu, konferenční místnost a kopírku. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Můžete si vybrat snídani.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také minibar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet, TV a Wi-Fi. K vybavení patří pantofle. V koupelnách najdete sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Toaletní potřeby jsou poskytovány za extra komfort v koupelnách. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem. Hotel nabízí kuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: Individuálně nastavitelná, Internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, přezůvky, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 08.11.2018