Umístění: Místo Macau
Umístění Okolí Hotel se nachází v srdci Macau je světového dědictví oblasti a je obklopen historickými památkami: zříceniny St Paul je, hora tvrze, Macao muzeum, chrám Na Tcha, Dr.H. Památník domu Sun Yat Sen, pevnost a maják Guia a Svatý dům milosti, všechny v pěší vzdálenosti od nemovitosti. Hosté najdou také širokou škálu možností jídel a nákupů v okolí.

Co nabízí vaše ubytování: Recepce je otevřená 24 hodin denně. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby - 24 hodinová bezpečnostní služba, pokojová služba, prádelna, konferenční místnost a kopírka - jsou v nabídce. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Možnost stravování zahrnuje bar. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo pití

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také minibar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet, TV a Wi-Fi. Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Toaletní potřeby jsou poskytovány za extra komfort v koupelnách. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem. Hotel nabízí kuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 30.01.2018