Poloha: Město Calangute
Poloha a okolí Středisko se nachází v centru živého letoviska Calangute a je ideální pro objevování mnoha místních atrakcí, barů a restaurací. Panjim je vzdálený 12 km a vlakové nádraží Tivim je vzdáleno asi 14 km. Letiště Goa je vzdáleno přibližně 45 km.

Vaše ubytování nabízí: Resort vítá své hosty ve svých 89 pokojích.Ubytování nabízí lobby a recepci.Vybavení v rezortu zahrnuje šatnu, úschovnu zavazadel, bezpečnostní schránku a směnárnu.Wi-Fi ve veřejných prostorách (za poplatek) umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na parkovišti resortu.Mezi další služby patří lékařská pomoc, transfer, pokojová služba a prádelna.V resortu jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: V gastronomickém areálu je bar, kde si můžete rezervovat ubytování včetně snídaně. Nabízí se snídaně, obědy a večeře.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Pro flexibilní volnočasové aktivity jsou k dispozici sportovní a zábavní možnosti ubytování. Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. K dispozici je také snack bar u bazénu.

Takto žijete: V pokojích je obývací pokoj a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. Většina pokojů má balkon. Pokoje mají manželskou postel. Lednice je také standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup k internetu, telefon, TV a WiFi (za poplatek). Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 22.07.2018