Co očekávat: Tento luxusní hotel nejen zapůsobí svým přímým pobřežním umístěním, ale také svým pohodlným vybavením a vynikajícími službami. Restaurace nabízí opravdový kulinářský zážitek s jemnou francouzskou kuchyní a mezinárodními jídly.

Umístění: Místo Macau
Poloha a okolí Přímo na pobřeží Macau, v historické čtvrti. Zříceniny svatého Pavla jsou v pěší vzdálenosti. V okolí jsou restaurace, bary a obchody. Doba přenosu: cca. 20 minut na letiště Macau, cca. 1 hodinu na letiště v Hongkongu.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Za poplatek (některé služby třetích stran)


Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na
Včasná rezervace Pokud rezervujete do 90 dnů před odjezdem, ušetříte 10% na osobu/noc (platí pro pobyty od 1.11.-21.12., 27.12.-28.12., 1.1.-4.2., 12.2.-18.4., 23.4.-30.4. 4.5.-30.9 a 8.10.-31.10., Ne v kombinaci s slevami za trvání cesty).

Pokyny pro rezervaci: Informace o dětské obsazení (DZX1 a DZX2): V rámci maximální obsazenosti jsou v pokoji povoleny děti.

Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

Hodnocení: 100

PLUS BALENÍ: BALÍČEK TUI PLUS Balíček TUI PLUS obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro otázky a obavy o vaši cestu, informační portál MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou, SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI , (Platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 04.07.2018

Rezervovat pouze pro cesty od 01.11.2018 do 31.10.2019