Poloha: Place Singapore


vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel má 193 dvoulůžkových pokojů. Ubytování nabízí lobby a recepci. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Hosté mají k dispozici trezor a prádelnu. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Bydlení v: Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením, a je zde také koupelna. Pokoje mají manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také čaj/kávovar. K dispozici je žehlicí prkno pro zvýšení pohodlí hostů. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace, Topení, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 07.10.2017