Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel se nachází v blízkosti Zakázaného města, Wangfujing. K dispozici je také stanice metra v okolí, 2 km od vlakového nádraží a 32 km od letiště.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá své hosty ve svých 131 pokojích. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Na většině podlaží je k dispozici výtah. Služby jako šatna, bezpečné a směnárna zařízení zajišťují pohodlný pobyt. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Další služby zahrnují pokojovou službu, prádelnu a kadeřnický salon. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a kavárnu. Cestujícím je nabízena nekuřácká, klimatizovaná restaurace s vysokými křesly pro kojence a kuřáckou zónu. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Kontinentální snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Na oběd a večeři si můžete vybrat mezi bufet, à la carte a menu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny a masáží.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima.Pro větší pohodlí většina pokojů má terasu, kde si můžete odpočinout.Pokoje s kobercem mají manželskou postel.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících.Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu a televize.Sprcha a koupel jsou součástí koupelny.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Hodnocení: 100

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 18.07.2018