Umístění: Umístění Hong Kong Island
Poloha Umístění Díky své centrální poloze na ostrově Hongkong, je hotel ideální základnou pro objevování okolí.

Co nabízí vaše ubytování: Recepce je otevřená 24 hodin denně. Různé úrovně domu lze dosáhnout výtahem. Různé zařízení a služby - trezor a prádelna - jsou v nabídce. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Hlavní platební karty jako Visa, AMEXCO a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Možnost stravování zahrnuje bar. Chutná snídaně přiléhá turisty ráno z postele. Obědy (à la carte a menu) a večeře (à la carte) jsou pestré.
Jídlo pití

Jak se ubytovat: Pokoje mají kuchyň a koupelnu; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. K dispozici jsou přistýlky. K dispozici je také trezor a psací stůl a za poplatek minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Pro optimální pohodlí jsou k dispozici přístup na internet, telefon, TV a WiFi. V koupelně najdete sprchu a fén. Zvláštností je, že hosté v koupelnách užívají kosmetiku.
Kde budete žít
 • Klimatizace, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

  Stav informací: 12.11.2017