Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí Hotel se nachází v boční ulici v obci Santa Maria. Krásná písečná pláž je po cca. 10 minut chůze od hotelu. Středisko s malými obchody a restauracemi a bary je také v docházkové vzdálenosti. Ostrovní kapitál Espargos je vzdálen asi 19 km a mezinárodní letiště ostrova cca. 17 km daleko.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Hostům je k dispozici lobby a recepce. V domě je WiFi (za příplatek).
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: V jídelně je restaurace a bar. Snídaně a polopenze jsou k dispozici jako jídlo.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Terasa vás zve k pobytu.

Takto: Všechny mají ventilátor a koupelnu. K dispozici je také balkon nebo terasa. K dispozici je také trezor a minibar. Pro pohodlí jsou k dispozici telefon, TV a WiFi (za poplatek). V koupelně je sprchový kout nebo vana a vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, 1 přistýlka, Trezor: za poplatek, Minibar: za poplatek, Internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů, Balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 02.12.2018