Poloha: Město Lombok/Senggigi Beach
Umístění Okolí Hotel se nachází v 5 ha zahrady a přímo na impozantní písečné pláži Meninging. Centrum Senggigi je asi 2 km, centrum Lombok (Mataram) zhruba 10 km a přístav Lembar zhruba 35 km. Autobusem vás dopraví asi 15 minut na letiště.
umístění


Nabízeny za ubytování

Potravinářská nápoj: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je kavárna a bar. Dům nabízí ubytování s přenocováním včetně snídaně a all-inclusive jako rezervovatelnou stravu.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:
VODNÍ SPORTY Sportovní Fitness

Zábava:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
děti


Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také minibar. K dispozici je kuchyňský kout s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Optimální pohodlí zajišťuje telefon, TV a rádio. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kuchyňský kout, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčku na internetu je již zahrnut vlak na letenku. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  Stav informací: 31.03.2018