Poloha: Hotel je malebně umístěn na hotelové písečné pláži na jihu Lombok. Doba cesty na letiště: cca. 30 minut.

Vybavení: Rezort, který je součástí známé hotelové skupiny Accor, je modelován podle tradičního "Sasakova" stylu domorodých Lomboků.Skládá se ze třípatrové budovy a Sasak Villas.Pokoje a vily jsou rozděleny jako v malé vesničce v tropické zahradě.K dispozici jsou 2 bazény, z nichž každý má bazén pro děti a sluneční terasu.V přízemí restaurace "Spice Market" se podává snídaně, oběd nebo večeře (denní tradiční zábava).Bar "Breeze" a "Wave Bistro" poskytují chladné nápoje všeho druhu k občerstvení, zatímco odpočíváte na náměstí pod hvězdami."Fun @ Cool" nabízí šipky, šachy a kulečník, stejně jako lehké pokrmy, zmrzlinu a popcorn.Wi-Fi připojení k internetu (bez poplatku) ve všech veřejných prostorách.

Pokoje: Všechny pokoje jsou zařízeny podle země. Superior pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech a mají sprchu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor, satelitní TV (včetně Deutsche Welle), zařízení na přípravu kávy a čaje a minibar.
Všechny pokoje typu Deluxe Terrace se nacházejí v přízemí a mají stejné vlastnosti jako pokoje typu Superior. Má však další posezení a terasu. Všechny vily mají střechy alang alang trávy.
Jednoložnicové soukromé apartmány Sasak nabízejí stejné vybavení jako pokoje typu Superior a mají ventilátor a také terasu. Některé vily Sasak mají přístup k malému zahradnímu bazénu.
Sasak Private Pool Villas jsou vyrobeny z místních materiálů, jako je kokosové dřevo a ratan, harmonicky se mísí do krajiny. Nabízí úplné soukromí se zahradou nebo výhledem na moře. Každá vila má velkou šatnu, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, Wi-Fi připojení na internet (bez poplatku) a vlastní terasu a soukromý malý bazén.

Fit & Active: aqua aerobik, fitness centrum, volejbal, stejně jako výlety na trh Tanjung Aan a Mandalika chůze (místně rezervovatelné). Za poplatek: "Balance Spa", půjčovna horských kol, půjčovna lodí, výlety lodí, hluboký rybolov, šnorchlování a jízda na kajaku (každý den maximálně 1 hodinu).

Líbánky: Líbánky přijmou koš s ovocem a květinovým uspořádáním.

Stravování: snídaně/polopenze/plná penze. Americká snídaně formou bufetu. Polopenze zahrnuje večeři, plná penze zahrnuje obědy a večeře (tříchodové menu).

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.05.2018 do 31.10.2018 (Sommerkatalog 2018).
Více všeobecných informací naleznete v našem online katalogu na straně 419.

Poznámka: Plavání v moři při odlivu je možné pouze v omezeném rozsahu.

Doba platnosti: Tento popis výkonu je platný od 01.05.2018 do 31.10.2018 (letní katalog 2018).
Více všeobecných informací naleznete v našem online katalogu na straně 419.

Počet pokojů: 102

Úsporné moduly: Včasná rezervace: Při rezervaci do 60 dnů před příjezdem v období 01.05.-30.06. a 01.09.-31.10. Ušetřete 10% z poměrné ceny hotelu a pokud si rezervujete 90 dní před příjezdem v období od 01.07.-31.08. ušetřit 15% z poměrné ceny hotelu (pouze základní jídlo).