Poloha: Přímo na písečné pláži, která se nachází na mezník. V okolí najdete několik barů a restaurací. Čas na letiště: asi 90 minut.

Vybavení: Rezort byl postaven v podobě vesnice. V centru komplexu se nachází bazén s dětským bazénem (lehátka, slunečníky a osušky bez příplatku). Hlavní restaurace nabízí indonéskou kuchyni, restaurace "Basilico" nabízí italské pokrmy a dva bary s nápoji. Součástí nabídky je obchod se suvenýry a mini market. WiFi bez poplatku v celém komplexu.

Pokoje: Pokoje Superior Garden a Deluxe Seaview se nacházejí ve dvoupatrových budovách s 8 a 12-ložnicovými jednotkami se sprchou, WC, telefonem, satelitní TV, klimatizací, trezorem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a balkonem nebo terasou do zahrady nebo do moře.

Zahradní bungalovy se nacházejí v jednopatrových budovách se dvěma obytnými jednotkami a mají vysoušeč vlasů, stropní ventilátor, terasu a venkovní sprchu.

Bungalovy Seaview mají stejné vybavení, ale bez vnější sprchy a nabízejí další výhled na moře.

Luxusní bungalovy jsou blíže k pláži. Mají ložnici a vizuálně oddělenou obývací část.

Fit Active: Za poplatek: badminton, lázeňské procedury, tenis. Možnost šnorchlování a surfování na pláži.

Extra: Po dobu minimálně 7 po sobě jdoucích nocí obdržíte při příjezdu 10 minutovou masáž krku a ramen, 15% slevu na všechny jídla a 1hodinovou masáž Senggigi (max. 2 osoby na pobyt). Pro minimální pobyt 14 po sobě jdoucích nocí obdržíte také bezplatný transfer do další vyšší kategorie pokojů.

Stravování: snídaně/polopenze/plná penze.
Americká snídaně formou bufetu. Polopenze zahrnuje večeře, plná penze zahrnuje oběd a večeři.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (Winterkatalog 2017/2018).

Poznámka: Na opačné straně silnice je diskotéka pod širým nebem. Vzhledem k hornímu korálovému útesu se doporučuje koupat boty.

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (Winterkatalog 2017). Další obecné informace naleznete v našem on-line katalogu na straně 446.

navíc:

Úspory balení: