Hvězdičky: 4 hvězdičky

Poloha: Přímo na písečné pláži, která se nachází na ostrohu. V okolí je několik barů a restaurací. Doba cesty na letiště: cca. 90 minut.

Vybavení: Rezort byl postaven v podobě vesnice. V centru komplexu je bazén s dětským bazénem (lehátka, slunečníky a ručníky bez příplatku). Pro vaši fyzickou pohodu je hlavní restaurace s terasou otevřenou do 23 hodin a nabízí indonéskou kuchyni a italskou restauraci "Basilico". Dále hotel má dva bary, kde si můžete vychutnat lahodný koktejl, obchod se suvenýry, mini market a 24hodinovou pokojovou službu. Bezplatné WiFi v celé nemovitosti dokončí nabídku.

Počet pokojů: 150

Pokoje: Pokoje Superior Garden a Deluxe Seaview se nacházejí ve 2 podlažních budovách s 8 a 12 obytnými jednotkami a mají sprchu, toaletu, telefon, satelitní TV, klimatizaci, trezor, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a balkon nebo terasu do zahrady nebo s výhledem na moře.Zahradní bungalovy se nacházejí v jednopatrových budovách s 2 jednotkami.Nabízejí stejné vybavení jako pokoje a navíc mají vysoušeč vlasů, stropní ventilátor, terasu a venkovní sprchu.Bungalovy Seaview mají stejné vybavení, ale bez venkovní sprchy a nabízejí další výhled na moře.Bungalovy Deluxe jsou blíže k pláži a veřejným prostorem hotelu.Mají ložnici a vizuálně oddělenou obývací část.Bungalovy nabízejí úplné soukromí.

Fit & Active: Poplatek: Badminton, lázeňské procedury s esenciálními a aromatickými oleji, dva tenisové tvrdé kurty (reflektory). Možnost šnorchlování a surfování na pláži.

Stravování: v ceně je zahrnuta americká snídaně formou bufetu. Pro rezervovanou polopenzi další večeře. U rezervované plné penze navíc oběd a večeře.

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Roční katalog 2018/19).

Úsporné moduly: Early Bird: Při rezervaci do 60 dní před příjezdem v období 01.11.-31.10. ušetřit 10% z poměrné ceny hotelu (pouze základní jídlo). Uložení tip: 7 = 6, 14 = 12, 21 = 18 při pobytu v hotelu od 01.11.-25.12. a 03.01.-31.10. (možná doplňky stravy nezahrnuté ve volných nocích).