Adresa: Anse Kerlan Ostrov Praslin

Váš hotel Přednosti:
Zahrnuty s FTI: Honeymooner obdržel:
Platí do 6 měsíců po svatbě od 01.12.18-15.12.18 a 01.05.19-31.07.19. Minimální pobyt 4 noci. Uveďte "svatební hostinu" při rezervaci.

Pěkná malá nemovitost je zasazena do tropické zahrady a přímo na krásné bílé písečné pláži Anse Kerlan. Projděte dlouhou plážovou procházku - nejlépe při západu slunce.

Místo:
Vlastnosti:
Kategorie zemí: 2 hvězdičky

děti:
Double Standard (DBL):
Superior (DS):
Apartmán se 2 ložnicemi (A2):
Vila Medea s 2 ložnicemi (I2):
Stravování:
Odkaz na omezení nebo omezení: Restaurace je uzavřena od 20.12.1803.01.19. Během této doby nejsou nabízeny žádné pokrmy.

Dodatečné informace na vědomí: Příplatek za klimatizaci cca. 8 € za pokoj/den, platí se na místě.

Kategorie hotelu: 2.5

Omezená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.

Poznámka k převozu na Přestup

Vezměte prosím na vědomí, že pro mezinárodní příjezdy po 14:00 nebo odjezdy před 12:00 a rezervované pobyty na Praslin nebo La Digue, první nebo poslední noc musí být vynaložena na Mahe. Dodatečné náklady na převod pozemků na Mahe jsou účtovány.
Jako alternativu doporučujeme tuzemský let (Mahé-Praslin nebo Praslin-Mahé), který si můžete rezervovat za příplatek. Zkontrolujte prosím všechny alternativy s naším servisním střediskem. Změny jsou vyhrazeny.