Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel se nachází na Taipingqiao Road, třetím prstenci na jih od města, který dává nemovitosti zřejmou geografickou výhodu a dělá to velmi pohodlné, pokud jde o dopravu a dopravu. Hotel se nachází přibližně 5 km od náměstí Tiananmen a 7 km od nádraží v Pekingu. Železniční stanice Beijing West a dvě dálniční autobusové nádraží jsou také nedaleko. Hotel se nachází přibližně 60 km od hlavního letiště Beijing Capital International Capital.

Vaše ubytování nabízí: 71 jednolůžkových a 58 dvoulůžkových pokojů nabízí hostům komfort a pohodu. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Pro hosty apartmánu je k dispozici šatna, pokojová služba, konferenční místnost a obchodní centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a snídaňovou místnost. V klimatizované nekuřácké restauraci s odděleným kuřáckým koutem se hosté mohou pochlubit kulinářskými specialitami. Můžete si vybrat snídani.

Sport & Fitness: Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Bydlení v: Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením, a je zde také koupelna. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také stůl. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, TV a WiFi (bez poplatku). Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelna, vybavená sprchou, má župany. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 22.07.2018