Poloha: Město Tuban
Poloha a okolí Nachází se pouhý 1 km od mezinárodního letiště Ngurah Rai, hotel je ideálním místem pro obchodní cestující, turisty i turisty. Tuban, kde hosté najdou spoustu barů, restaurací a obchodů, se nachází v pěší vzdálenosti. Vzrušující noční život Kuta je asi 10 minut taxíkem, v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází řada taxi. Taxi jízdy na pláž trvá asi 10 minut a trvá asi 20 minut pěšky.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizované ubytování nabízí 51 jednolůžkových a 36 dvoulůžkových pokojů.Hotel vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out službou.Výtah vede do většiny poschodí.Vybavení zahrnuje šatnu a trezor.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.K dispozici jsou také obchody.Další vybavení patří novinový stánek a TV místnost.Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat za poplatek na parkovišti ubytování.K dispozici jsou služby transferu, pokojová služba a prádelna.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a bar. Nekuřácká restaurace má vysoké židle pro kojence. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu a na oběd a večeři je připraveno menu.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Pro opalování pozvat lehátka. Nabídky různých variant zahrnují lázeňské a masáže. Zábavu a zábavu nabízí diskotéka.

Takto zůstanete: Pokoje mají obývací prostor a koupelnu. příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací.Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King.K dispozici jsou přistýlky.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi.V ubytovně najdete také pantofle.Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.Toaletní potřeby jsou poskytovány za extra komfort v koupelnách.K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.Dům nabízí pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, kávovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.05.2018