Umístění: Delhi
Umístění Hotel se nachází v blízkosti nákupního ráje Ajmal Khan Road v okrese Karol Bagh, New Delhi. V blízkosti jsou také nádraží New Delhi a Old Delhi, nadregionální autobusové nádraží a mnoho dalších významných obchodních míst. Dobře napojený na regionální a mezinárodní letiště, mezinárodní letiště Indira Gandhi je vzdáleno pouhých 18 km.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty v celkem 24 pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují hotelový trezor, směnárnu, lékařskou pomoc, pokojovou službu, prádelnu a konferenční místnost. V ubytování jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: Jídelní možnosti zahrnují bar.
Jídlo pití

Sport Fitness: terasa vás zve k pobytu. Pro změnu volného času nabízí hotel hostům golf.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima. Pokoje jsou vybaveny lednicí, telefonem a televizí.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 12.09.2017