Poloha: Ostrov Langkawi
Umístění Konferenční hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, na Pantai Tengah.
umístění

vzdálenosti:


Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, kavárna a bar. Hotel nabízí polopenzi a plnou penzii stravovací služby. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: Osvěžující občerstvení slibuje skok do venkovního bazénu, zatímco vnitřní bazény nabízejí radost z koupání. K dispozici je dětský bazén. Lehátka a slunečníky zaručují relaxační hodiny. V areálu bazénu najdete jacuzzi. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Pokud máte náladu na cvičení, nabízí se tenis a plážový volejbal. Gym, stolní tenis a squash jsou součástí hotelových sportovních a rekreačních zařízení. K dispozici je lázeňské centrum s lázněmi, saunou a parní lázní. Dům nabízí mnoho možností zábavy, včetně diskotéky, dětského klubu a nočního klubu.
Sportovní Fitness

wellness:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
děti


Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také trezor, minibar a psací stůl. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Koupelny jsou vybaveny sprchou, vanou a vířivou vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Dům nabízí pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Stav informací: 20.02.2018