Místo:
Tento hotel se nachází v srdci vesnice Kalk Bay, v docházkové vzdálenosti od všech restaurací, barů, obchodů a písečných a skalnatých pláží. Restaurace se nachází podél hlavní ulice a poskytuje vhodné jídlo pro všechny vkusy. Mnoho památek v oblasti svědčí o minulosti Kalk Bay a existuje řada staromódních soukromých obchodů, které jsou daleko od neosobní atmosféry hlavních nákupních center města. Po silnici do města Simons září Stará námořní základna s kuriózními hospodami a restaurací s výhledem na moře. Po asi 30 minutách je možné dosáhnout Mys Dobré naděje. Mezinárodní letiště v Kapském Městě je vzdáleno přibližně 35 km.

vybavení:
Hosté se mohou cítit jako doma v 13 jednolůžkových a 13 dvoulůžkových pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují trezor, prádelnu a konferenční místnost. Wi-Fi (za poplatek) poskytuje hostům přístup k internetu ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. K zaparkování auta je k dispozici garáž (za poplatek) a parkoviště.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je koupelna. Hosté mohou pohodlně spát na posteli velikosti King. K dispozici je také trezor. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu a televize. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.

Sport/Zábava:
Hotel nabízí výběr sportovních a rekreačních možností. V oblasti s venkovním bazénem zajišťuje vodu se zdravou slaností klidný zážitek z koupání. Pro odpočinek si můžete pozvat křesla pod slunečníky na terase.

Stravování:
Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Můžete si objednat ubytování včetně snídaně.

kreditní karty:
Kreditní karty přímo v domě: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.

Omezená mobilita:
Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.