Níže
STAMBING HOSTES ...
FAMILY
ATMOSFÉR ...

Poloha: Přímo na jemné písečné pláži, cca. 14 km severně od Mombasy. Doba převzetí z letiště Mombasa je cca. 45 minut.

Vybavení: Hotel nabízí celkem 78 pokojů, lobby, TV místnost, internetový koutek (za poplatek) a WLAN (v ceně), restaurace s terasou, sportovní bar s TV, kavárna, salon krásy (poplatky) a 2 obchody se suvenýry. Malá zahrada s bazénem (integrovaný dětský bazén) a snack bar u bazénu. Plážové židle a osušky jsou součástí bazénu.

Ubytování: Standardní pokoje (A1-3A), cca. 27 metrů čtverečních, zařízení na přípravu čaje a kávy, lednička (na vyžádání), klimatizace, moskytiéra, trezor, satelitní TV, Wi-Fi (včetně), telefon, koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů a balkon. Superior pokoje Oceanfront (A1-3B) mají cca. 30 metrů čtverečních prostornější a leží na mořské straně. Prostorné master suite Oceanfront (A1-3J), cca. 35 m2, k moři a navíc vybavené župany a pantoflemi.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, z. T. Výběr nabídky. Domácí víno s jídlem. Odpolední koláče a čaj/káva; Občerstvení: cca. 10: 00-18: 00. Nealkoholické nápoje (voda, vybrané nealkoholické nápoje) a místní alkoholické nápoje (pivo, domácí víno a lihoviny): cca. 10.00-24.00 ve skle.

Zábava: animace během dne, večerní zábava s folklórem a show.

Sport/Aktivity: Zahrnuty: Aerobik, Kulečník, Šipky, Stolní tenis, Volejbal a Vodní gymnastika. Za poplatek: golf (3 golfová hřiště v okolí), šnorchlování, plachtění, tenis a windsurfing (v sousedním hotelu Severin Sea Lodge), potápění (PADI) prostřednictvím místních poskytovatelů.

Informace: Kreditní karty: Amex, Mastercard, VISA; Servisní jazyky: němčina, angličtina, francouzština; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.

Výhoda úspor: 15% sleva na rané slevy, stejně jako další cenové výhody v určitých termínech naleznete v cenové části.

Vstupní informace:
Němci, rakouští a švýcarští občané potřebují vízum pro vstup do Keni. Další informace naleznete v automatickém vyhledávání e-mailů
Občané jiných národností se obracejte včas na platné vstupní a vízové ​​povinnosti.

Check-in:
Podle mezinárodní praxe jsou hotelové pokoje k dispozici v den příjezdu od cca. 14-15 hod. K dispozici. Pokud se chcete přestěhovat do svého pokoje dříve, rezervujte v případě potřeby další noc.