Co můžete očekávat: Tento dobře udržovaný hotelový komplex je krásně a atraktivně postaven ve stylu italské vesnice. Se středomořskou atmosférou si můžete vychutnat pláž, moře a dovolenou naplno.

Místo: Ort Sal Rei
Poloha a okolí Přímo u písečné zátoky Praia da Cruz leží letovisko - mimo Sal Rei - terasovité nad krásnou koupací pláží. Letiště je pouze cca. 7 km. Doba přenosu cca. 20 minut.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Vodní sporty Za poplatek (některé služby třetích stran)
Sport a fitness

Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Zábava:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES

DĚTI


Popis produktu: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

Hodnocení: 8486

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost

Jídlo a pití


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 09.01.2019