Co očekávat: Hotel zaujme svým stylovým a moderním nábytkem a nabízí veškeré pohodlí pro příjemný pobyt v pulzující metropoli. V Nemita Spa si můžete dopřát, jak se vám líbí.

Poloha: Město Rangún
Poloha a okolí Klidná ale centrální poloha v zelené oblasti na slavném jezeře Kandawgyi. Restaurace a obchody jsou nedaleko. Zoologická zahrada a Shwedagon, památka Myanmaru, jsou vzdáleny asi 20 minut chůze. Doba transferu z letiště je cca. 40 minut.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: za poplatek (služby třetích stran)


wellness: Za poplatek (některé služby třetích stran)


Pro děti: Pro rodiny s dětmi

Popis produktu: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Vstupní požadavky: vstupní požadavky Myanmar

Hodnocení: 100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 05.01.2019