Místo: Beijing
Poloha a okolí Tento atraktivní městský hotel se nachází v centru města Pekingu. Nachází se naproti slavné ulici 4. května a červenému panství na pekingské univerzitě. Park s památkami Zakázaného města se nachází na východě, odkud se hosté dostanou do pěší ulice Wangfujing asi za 10 minut. Muzeum císařského paláce se nachází jižně od hotelu, na západ od domu se nachází park Jingshan a park Beihai. Jedná se o asi 1 km na náměstí Tiananmen a hosté mohou dosáhnout Pekingu asi po cca. 2,5 km.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty v 39 pokojích, z nichž všechny jsou jednolůžkové.Na většině podlaží jsou k dispozici výtahy.Vybavení zahrnuje šatnu, trezor a směnárnu.Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách.Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem.Kromě supermarketu najdete další obchody.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Pro turisty je k dispozici také sklep na kolo.Další služby zahrnují pokojovou službu, prádelnu a kadeřnický salon.Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost, kavárnu a bar. Hostům je k dispozici nekuřácké, klimatizovaná restaurace s dětskými dětskými židlemi a určeným kuřáckým prostorem. Hotel nabízí ubytování se snídaní a all-inclusive jako rezervovatelnou stravu. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Na oběd a večeři si můžete vybrat mezi bufet, à la carte a menu. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel. Kromě toho nabízí dům speciální nabídky stravování.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto zůstanete: Pokoje mají koupelnu - klimatizace a individuálně řízené vytápění poskytují správné klima pro pokoj.Pokoje s kobercem mají manželskou postel.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.K dispozici je žehlicí prkno pro zvýšení pohodlí hostů.Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi.Sprcha a koupel jsou součástí koupelny.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízené, topení: individuálně řízené, kávovar, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Hodnocení: 00

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 10.01.2019