Důležitá poznámka: POZNÁMKA TURISTICKÁ NÁVŠTĚVA: Pro vstup potřebujete platný cestovní pas a turistické vízum. Poplatek za vízum je již zahrnut v cestovní ceně za all-inclusive lety. Žádost o vízum se podává na internetu a je možná až do 7 dnů před odjezdem.

POZNÁMKA TURISTICKÁ DANA: Od 1. 5. 2013 je na Kapverdských ostrovech vybírána turistická daň. Toto je cca 2, - € (220 ECV) na osobu (od 16 let) a noc a bude účtováno maximálně 10 nocí (za hotel). Turistická daň se platí místně v hotelu.

WONDERFUL NATURAL LANDSCAPE ... SPA SENSATIONS ... SPORTOVNÍ NABÍDKA ...Poloha: Uhnízděný v impozantní a kontrastní krajině s pouštní roviny a s nádherným výhledem na Atlantický oceán, tento rodinný hotel se nachází na klidném místě přímo na kilometr dlouhé písečné pláži "Praia de Chaves". Hlavní město Sal Rei s tržištěm, obchody a restauracemi je vzdálené asi 12 km. Doba přenosu je asi 15 až 30 minut.

Vybavení: Komfortní klubový hotel v typické ostrovní architektuře s 276 pokoji pro hosty rozložené na 2-podlažních bungalovech. Mezi další zařízení patří recepce, Wi-Fi v celém hotelu (v ceně), bufetová restaurace s mezinárodními specialitami, gurmánská restaurace (s předstihem), lobby bar (otevřený 24 hodin denně), divadelní bar a diskotéka. Venku se nachází rozlehlá a krásně upravená zahrada s bazénem s mořskou vodou a nekonečným bazénem s mořskou vodou, slunečními terasami a snack barem u bazénu. K dispozici jsou také plážové židle s pevnými řetězci, deštníky a osušky. Na pláži je snack bar. K dispozici jsou také lehátka a slunečníky. Na pláž lze dosáhnout rampou nebo schodištěm.Potraviny: All Inclusive. Večer je požadován vhodný oděv.

All Inclusive: Bufety s show cooking. Vybrané místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo a domácí víno v baru až do půlnoci. Oběd v hlavní restauraci nebo u baru u bazénu jako bufet nebo sendviče v plážovém klubu. Občerstvení od 10.30 do 18.00. Snack bar s nepřetržitým provozem v lobby baru. Odpolední káva, čaj a dort.

Zábava: Mezinárodní animace, diskotéka od 23.00 do 01.00 (ve vybraných večerech).

Sport/Aktivity: Inkluzivní: Aerobik, Plážový volejbal, Boccia, Lukostřelba, Šipky, Gymnastika, Gymnastika, Beach Nordic Walking, Step-aerobik, Tenis, Stolní tenis, Vodní pólo, Vodní gymnastika. Za poplatek: Kitesurfingová škola a centrum aktivit.

Wellness: Za poplatek: moderní wellness a beauty centrum "SPA Sensations" s profesionálními wellness programy a léčbou. Rozsáhlá nabídka různých masérských procedur, krásy, ošetření krásy a těla, malý krytý bazén, hammam, sauna a whirlpool.

Rodiny: dětský bazén, Monkey Club (4 až 7 let), Dolphin Club (8 až 12 let), mini disco.

Informace: Kreditní karty: Mastercard, VISA; Kategorie země: 5 hvězdiček.

Výhoda úspor: Až 20% sleva na super včasné ptactvo a další cenové výhody v konkrétních termínech naleznete v cenové části.