Místo: Ort Sal Rei
Poloha a okolí Plážový komplex, který je obklopen opravdu jedinečnou krajinou, nabízí nesrovnatelný výhled na Atlantický oceán. Nachází se přímo na vodě, na krásné pláži Areja de Chaves, jen 3 km od hlavního letiště.
Místo

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Můžete zůstat v hotelu v jednom ze tří apartmánů a jeden z 250 dvoulůžkových pokojů. Dům nabízí recepci a recepci. K dispozici je služba směnárny, prádelna, konferenční místnost a hlediště. Hosté mohou surfovat po internetu přes WiFi a zůstat v kontaktu s okolním světem. Kromě supermarketu najdete další obchody. Krásná zahrada a dětské hřiště jsou součástí hotelového areálu. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. K dispozici jsou následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, bar a hospodu. Může být rezervován all-inclusive. All-inclusive rekreanti se mohou těšit na speciální doplňky, jako jsou občerstvení a živá vaření, plus široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a bezplatnou náplň minibaru. Na snídani, oběd a večeři si hosté mohou vychutnat chutný bufet nebo jídla à la carte na oběd a večeři.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Osvěžující občerstvení slibuje koupání ve venkovním bazénu, zatímco vnitřní bazény nabízejí radost z koupání.K dispozici je dětský bazén.Na slunné terase s lehátky a slunečníky si můžete vychutnat dovolenou.Vířivka vás láká k uvolnění svalů (za poplatek).V areálu bazénu najdete jacuzzi.K dispozici je také snack bar u bazénu.Sportovní odrůda nabízí mnoho různých sportovních aktivit nabízených v ubytování, jako jsou:Tenis, boccia, plážový volejbal a lukostřelba.Vodní sporty zahrnují aqua fitness a katamarán a potápění za poplatek.Hotel nabízí širokou škálu halových sportů, včetně posilovny, stolního tenisu, šipky, gymnastiky a aerobiku.Hotel nabízí různé lázeňské služby, jako jsou lázně a salon krásy.Za poplatek mohou hosté využít také sauny a masáže.Zábavný program, živá hudba, diskotéka, dětský klub a mini diskotéka zajišťují nejlepší zábavu.
Vodní sporty Sport a fitness

wellness: Za poplatek (některé služby třetích stran)


Pro děti: Pro rodiny s dětmi
DĚTI


Takto žijete: V pokojích je obývací pokoj a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací.Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu.Některé z nemovitostí mají boční pohled na moře.Pokoje mají manželskou postel nebo rozkládací pohovku.K dispozici jsou oddělené ložnice.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice a mini-lednice.Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními včetně telefonu, TV a Wi-Fi (zdarma).Koupelny mají sprchu a vanu.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Klimatizace, Trezor: příplatek, Minibar: příplatek, Internet: Bezdrátová sít LAN: příplatek, TV, Vana nebo sprcha, Fén,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Hodnocení: 89

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 11.01.2019