Poloha: Město Kizimkazi
Poloha a okolí Mbuyuni Beach Village se nachází přímo na písečné pláži. Díky své centrální poloze v Zanzibar City, tento plážový hotel je ideální základnou pro objevování této oblasti. Zanzibar Airport (ZNZ) je odtud asi 58 km daleko.
Místo

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Tento plážový hotel byl v roce 2012 modernizován. 5 jednolůžkových a 33 dvoulůžkových pokojů nabízí hostům komfort a pohodu.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Pro hosty bungalovového komplexu jsou k dispozici trezor, směnárna, lékařská pomoc, prádelna, kadeřnictví a mince.S přístupem na internet ve veřejných prostorách (za poplatek) mohou hosté zůstat v kontaktu s okolním světem.Kromě supermarketu najdete další obchody.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Při příjezdu autem mohou hosté zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.Kolečka mohou být zaparkována ve stávající sklepě.Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat oblast na kole, ocení službu půjčení jízdních kol (poplatky platí).V komplexu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost, kavárna, bar a hospoda. Hosté se mohou stravovat v nekuřácké restauraci s odděleným prostorem pro kuřáky (vysoké dětské židle). Ubytovací zařízení nabízí ubytování se snídaní, polopenzí a plnou penzi jako rezervace. V dopoledních hodinách je k dispozici kontinentální snídaně. Na oběd a večer si hosté mohou vybrat z a la carte menu nebo si objednat menu. Kromě toho nabízí ubytování speciální cateringové služby.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport a fitness: V oblasti s venkovním bazénem poskytuje voda s zdravou slaností klidný zážitek z koupání. K dispozici jsou také lehátka na terase. Ubytování nabízí také sportovním nadšencům mnoho indoorových aktivit, včetně posilovny, stolního tenisu, badmintonu a kulečníku. V areálu najdete lázně s lázněmi, masáže a solárium. Zábava a rozmanitost ve volném čase zahrnují diskotéku a noční klub.
Vodní sporty

Takto zůstanete: Pokoje mají koupelnu a ventilátor umožňuje ovládat vnitřní klima. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King. Pokoje mají přístup na internet, telefon a trezor. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Tanzanie

  Stav informací: 28.03.2018