Umístění: Místo Taipa
Poloha Umístění Hotel se nachází v srdci Cotai, oblasti plánované vládám Macao mezi ostrovy Coloane a Taipa v Macau. Hotel Cotai se snadno dostanete z trajektových přístavů v Macau, stejně jako z hraničních přechodů a letiště.

Co nabízí vaše ubytování: Ubytování má 326 pokojů. Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. Různé zařízení a služby - pokojová služba, zasedací místnost a obchodní centrum jsou k dispozici. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti. K dispozici je také kyvadlová doprava.
Nabízeny za ubytování

Potraviny: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna a bar. Můžete si ji rezervovat přes noc včetně snídaně. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.
Jídlo pití

Sport Fitness: Příjemně vyhřívaná voda ve venkovním bazénu zajišťuje zdravé koupání. K dispozici je mnoho zařízení včetně posilovny, posilovny a lázní. V hotelu je dále k dispozici například: zábavní program pro děti s omezenou pohyblivostí.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také trezor a minibar. Pro usnadnění vlastního stravování je v ubytovacím zařízení k dispozici mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí rodinné pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a SMS asistentem na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018