Místo: Ort Sal Rei
Poloha a okolí Hotel je centrálně umístěný pouhých 200 metrů od krásné písečné pláže. Některé bary a restaurace jsou v okolí. Letiště je cca. 6 km daleko.

vzdálenosti:

Vaše ubytování vám poskytne: Vybavení zahrnuje recepci, trezor, restauraci, bar a prádelnu. Wi-Fi (za poplatek) poskytuje hostům přístup k internetu. Kyvadlová doprava na letiště je také k dispozici za poplatek.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Ubytování nabízí široký výběr možností stravování. Rezervovat jsou snídaně, polopenze (snídaně a večeře) a plná penze (snídaně, obědy a večeře).
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hosté si mohou vychutnat večerní zábavu s živou hudbou.

Pokoj: Hotel má pokoje s klimatizací, ventilátorem a koupelnou. K dispozici je také minibar a za poplatek trezor. Nejlepší rekreační pohodlí patří telefon, TV a WiFi (za poplatek). Sprcha a vysoušeč vlasů jsou součástí koupelny.
Kde budete žít
 • Klimatizace, Trezor: za poplatek, Minibar: za poplatek, Internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 26.05.2018