Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel je nový luxusní hotel se nachází v obchodním a nákupním centru Shijingshan. Je to cca. 20 minut jízdy od náměstí Tiananmen, cca. 20 minut od Fragrant Mountain a 12 minut od parku Badachu. Zábavní park Ba ​​Jiao se dostanete pěšky za 15 minut. Hotel je cca. 40 minut od mezinárodního letiště Beijing Capital.

Toto ubytování nabízí: Hosté mohou relaxovat v jednom z 312 pokojů.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.Různé zařízení a služby zahrnují šatnu, trezor, směnárnu, pokojovou službu, prádelnu a konferenční místnost.Ve veřejných prostorách je k dispozici internet.Hotel má zařízení s bezbariérovým přístupem.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Pro hosty je hostům k dispozici také sklepa.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a bar. Hostům je k dispozici nekuřácké, klimatizovaná restaurace s dětskými dětskými židlemi a určenou kuřáckou zónu. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Kontinentální snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Na oběd a večeři si můžete vybrat mezi bufet, à la carte a menu. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel. Kromě toho hotel poskytuje speciální cateringové služby.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Příjemně vyhřívaná voda ve vnitřních a venkovních bazénech zajišťuje zdravé koupání. Vířivka vás láká k uvolnění svalů (za poplatek). Horká vana v oblasti koupání slibuje příjemnou relaxaci. V areálu pro volný čas nabízí hotel tělocvičnu, lázně a za poplatek sauna, parní lázeň a masáže. Zábava zahrnuje diskotéku a noční klub.

wellness:

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna, klimatizace a topení zajišťují správné klima pro pokoj. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. V pokoji najdete trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu a televize. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. K dispozici je také vysoušeč vlasů. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.05.2018