Poloha: Město Tokyo
Poloha a okolí Hotel se nachází v okrese Kotobuki v Tokiu, s dobrými dopravními spojmi do centra města. Je to jen 7 minut chůze od stanice metra Asakusa na trase Toei-Asakusa. Nejbližší letiště, Narita International, je asi hodinu jízdy autem.

Toto ubytování nabízí: Hotel vítá hosty v celkem 136 pokojích. Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. Různé zařízení a služby - pokojová služba, prádelna a zasedací místnost - jsou k dispozici. Hosté mohou surfovat po internetu přes WiFi a zůstat v kontaktu s okolním světem. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídla zahrnují snídani, oběd a večeři.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Jako sportovní nebo volnočasové možnosti, masáže jsou k dispozici za poplatek.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. Lednice je také standardní vybavení. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Na pokojích je k dispozici psací stůl. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Fén a župany mohou být použity pro každodenní použití. Toaletní potřeby jsou poskytovány za extra komfort v koupelnách.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 31.03.2018