Umístění: Delhi
Poloha a okolí Hotel je centrálně umístěný v nákupní čtvrti Paharganj, v centru města, velmi blízko náměstí Connaught. Vlakové nádraží není daleko, letiště je vzdáleno asi 15 km.

To je to, co vaše ubytování nabízí: hotel vítá své hosty ve svých 35 pokojích. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Výtah lze využít k dosažení různých úrovní ubytování. Hotelové zařízení zahrnuje šatnu, trezor a směnárnu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Další služby zahrnují lékařskou pomoc, pokojovou službu a prádelnu.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost, kavárna a bar. Každé ráno je připravena bohatá snídaně formou bufetu.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny, lázní, sauny, páry a masáží.

Takto žijete: V pokojích je obývací pokoj a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací.Pokoje mají manželskou postel.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi.Kromě toho hosté mohou využít služby nocleh se snídaní.Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.Toaletní potřeby jsou poskytovány za extra komfort v koupelnách.K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.Ubytování nabízí kuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 21.07.2018