Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Hotel nabízí ideální polohu v centru Kuala Lumpur.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 138 pokojích. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby zahrnují trezor a prádelnu. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: Visa, AMEXCO a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: V hotelu je bar, kde si můžete vybrat snídani.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Zábava a zábava jsou k dispozici v kasinu.

Takto zůstanete: v pokojích je k dispozici kuchyňka a klimatizace je zajištěna příjemným vnitřním klimatem. K dispozici je také trezor. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi (zdarma).
Kde budete žít
 • Klimatizace: Individuálně nastavitelné, Trezor: za příplatek, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 01.02.2019