Umístění: Kuala Lumpur
Poloha Hotel se nachází v centru města Kuala Lumpur.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 138 pokojích. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby - trezor a prádelna - jsou v nabídce. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: Visa, AMEXCO a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo: V hotelu je bar, kde si můžete vybrat snídani.
Jídlo pití

Sportovní fitness: Zábava a zábavu nabízí kasino.

Takto zůstanete: v pokojích je k dispozici kuchyňka a klimatizace je zajištěna příjemným vnitřním klimatem. K dispozici je také trezor. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi (zdarma).
Kde budete žít
 • Klimatizace, televize
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 27.03.2018