Poloha: Place Singapore
Umístění a okolí Hotel se nachází v Joo Chiat, 20 minut od Orchard Road a Central Business District. Na Geylang Serai Malay je to asi 10 minut chůze, kde najdete každodenní kulturní představení a skutečnou malajskou kuchyni. East Coast Park, s jídelnou a zábavou u moře, je asi 15 minut jízdy odtud. Nejbližší stanice metra je Paya Lebar MRT, do které se dostanete za 20 minut pěšky. Mezinárodní letiště Changi je od hotelu asi 20 minut jízdy.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizovaný hotel má 4 dvoulůžkové pokoje. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby zahrnují hotelový trezor, novinový stánek, 24hodinovou bezpečnost a prádelnu. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 dvoulůžko, Klimatizace: Individuálně řízené, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018