Poloha: Place Singapore
Umístění Hotel se nachází v Joo Chiat, 20 minut od Orchard Road a centrální obchodní čtvrti. To trvá zhruba 10 minut chůze na Geylang Serai Malay, která hostí každodenní kulturní představení a skutečnou malajskou kuchyni. East Coast Park, s jídelnou a zábavou u moře, je asi 15 minut jízdy odtud. Nejbližší stanice metra je Paya Lebar MRT, do které se dostanete za 20 minut pěšky. Mezinárodní letiště Changi je od hotelu asi 20 minut jízdy.
umístění

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizovaný hotel má 4 dvoulůžkové pokoje. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby - hotelový trezor, novinový stánek, 24hodinová bezpečnost a prádelna - jsou v nabídce. Wi-Fi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, Klimatizace: Individuálně nastavitelná, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 07.10.2017