HOTEL OWN BAY ... 24 hodin AI ... BURGER BAR ... DĚTSKÝ BUFET ...

Poloha: Nachází se na písečné pláži Playa Mortero, v blízkosti ústí řeky "Rio Soco" mezi Santo Domingo a La Romana. Doba transferu z letiště Santo Domingo je cca. 1 hodina, z letiště Punta Cana cca. 1,5 hodiny

Vybavení: Elegantní resort nabízí 400 junior suites, lobby s recepcí, lobby bar, Wi-Fi (v ceně vstupní haly), bufetová restaurace, 3 klimatizované à la carte restaurace (italské, středomořské a gurmánské), 1 snack bar, Plážový bar a další 3 bary. Na trhu "Bahia Principe Village" najdete malé obchody, hamburger bar a diskotéku. Velký zahradní areál má velký bazén s plaveckým barem a slunečními terasami s lehátky a slunečníky. Osušky jsou u bazénu a na pláži hotelu.

Ubytování: Superior junior suites (B1-3A) s posezením, minibar (denní doplnění), klimatizace, stropní ventilátor, trezor, TV, Wi-Fi (za poplatek), telefon, koupelna s hydromasážní vanou, fénem a balkonem nebo terasou. Volitelně také s výhledem na moře (B1-3B) rezervovatelné. Volitelně je k dispozici jako Spar Juniorsuiten (B1-3S).

Jídlo a pití: All Inclusive.

All Inclusive: Veškerá jídla formou bufetu, večeře také v restauracích a la carte (3 x týdně, rezervace nutná), místní nealkoholické nápoje a občerstvení 24 hodin, místní alkoholické nápoje od 10.00 do 23.00, v diskotéce do 2 hodin.

Zábava: animace, přehlídky, amfiteátr, kasino a diskotéka.

Sport/Aktivity: Zahrnuty: Aerobik, plážový volejbal, kulečník, fitness centrum (od 16 let), 2 tenisové kurty (protisvětlo za poplatek) a stolní tenis. 1 hodina denně: jízdní kola, kajak, lekcí katedrály, úvodní potápění v bazénu (rezervace). Za poplatek: potápěčské centrum, motorizované vodní sporty.

Wellness: za poplatek: lázně s masáží, saunou a vířivkou.

Rodiny: dětský bufet, dětský bazén, mini klub (4-12 let), teen klub (13-17 let) a dětské hřiště.

Informace: Kreditní karty: American Express, Mastercard, Visa; Kategorie zemí: 5 hvězdiček; Jazyk služby: angličtina.

Výhoda úspor: 15% sleva na rané slevy, stejně jako další cenové výhody v určitých termínech naleznete v samostatné ceně.

Informace o ceně: Následující informace platí pro zimní sezónu 2017/2018:
Líbánky navíc: svatební hosté obdrží láhev sektu, dárek, čokoládu, speciální dekorace, župany a pantofle pro pobyt, rozjížděcí služby a 20% slevu na partnerskou masáž v lázních. Manželství může být max. Před 6 měsíci.